Remark OMR

Remark Optik Test Değerlendirme Yazılımı

Remark Test Değerlendirme yazılımı, test değerlendirme sürecini kolaylaştırmak için geliştirildi. OMR form okuma ve raporlama birlikte.

Bilgi Alın
remark optik anket formu okuma yazılımı

Referanslarımızdan Bazıları

Remark Optik Form Okuma ve Değerlendirme Yazılımı

Remark Office OMR, testleri derecelendirmek için kullanılan yerleşik bir analiz ve raporlama paketi olan Remark Quick Stats®’ı içerir. Yazılım, bir düğmeye tıklanarak birçok standart test derecelendirme raporu sağlar. Raporlar, görüntülenen bilgiler, renkler, yazı tipleri ve grafikler açısından özelleştirilebilir. Kurucularınızın eline hızlı ve verimli bir şekilde bilgi almak için tüm raporlar PDF dahil çeşitli biçimlerde dışa aktarılabilir ve e-posta ile gönderilebilir.

remark optik anket formu okuma yazılımı
Andrew Karter Client

Online anket yapmak istiyorsunuz ve yardıma ihtiyacınız var?

Anket çözüm danışmanlarımız ile görüşmek için hemen bizi arayın.

İletişim
(216) 308 44 43

Remark Optik Test Değerlendirme Yazılımının Özellikleri

Test Not Verme Özellikleri

  • Hızlı Notu kullanarak, cevap anahtarını test cevap sayfalarıyla birlikte tarayın, bir düğmeye tıklayın ve raporlar üretilir.
  • Daha gelişmiş notlandırma için, Advanced Grade, bir cevap anahtarı oluşturma (birden fazla doğru cevaba izin verme dahil), bir not ölçeği seçme, soru puanları girme, zorunlu standartlara göre ölçmek için öğrenme hedefleri ekleme, karşılaştırma için karşılaştırma puanları belirleme sürecinde size adım adım yol gösterir. testiniz için belirlenmiş karşılaştırmalar ve diğer derecelendirme bilgileri.
  • Birden çok yanıt anahtarıyla bir testin birden çok sürümünü not edin.
  • Rubrik tarzı soruları destekler.
  • Ölçekli Skorlar. Gelişmiş Not aracı, harici bir tablodaki notları aradığınız (toplam puana, yüzde puanı veya yüzdeliğe göre) ve ardından harici dosyadan ölçeklendirilmiş puanı uyguladığınız bir puanı “ölçeklendirmeyi” destekler. Özelleştirilebilir derecelendirme sağlar.
  • Çeşitli demografik öğrenci grupları arasında başarıyı karşılaştırmak için raporlar mevcuttur.

Hesaplanan İstatistikler

  • Her öğe için Remark Quick Stats şunları hesaplar: Ortalama, Varyans, Standart Sapma, Standart Hata, Min, Maks, Aralık, Medyan, Çarpıklık, Basıklık, T Değeri, Yüzdelikler, Güven Aralıkları, P değerleri, Nokta İkili Korelasyon.
  • Her yanıt seçeneği için Remark Quick Stats şunları hesaplar: Frekanslar, Yüzdeler, Nokta Çift Serili.
  • Remark Quick Stats her öğrenci için şunları hesaplar: Toplam puan, Ham puan, Not, Dev. IQ, Sayı doğru, yanlış, cevapsız.
  • Test için Remark Office OMR hesaplar: Kademeli testlerin ve öğelerin sayısı, Maks, Min, Medyan, Aralık, Yüzdelik puanlar, Ortalama, Varyans, Standart Sapma, Güven Aralıkları (% 1,5,95,99), KR 20, KR21 , Katsayı (Cronbach) Alpha.

Test Not Verme Raporları

Remark Hızlı İstatistikler’de üretilen raporlar, ayrıntılı öğrenci ve soru başarısını gösteren sınıf özetlerinden soru performansını göstermek için öğe analizine ve bireyselleştirilmiş öğrenci not raporlarına kadar çeşitlilik gösterir. Remark Hızlı İstatistikler’e dahil edilen raporları görmek için lütfen aşağıdaki rapor listesini kullanın.

Online Anket, Veri Toplama ve Raporlama

2005 yılından beri sektördeki tecrübemizle beraber gelişmiş yazılım altyapımız ile en kompleks senaryolarda hazırlanmış anketleri bile günler hatta saatler içinde hazırlayıp uygulamaya sokabiliyoruz.
DOĞRU SORULAR SADECE YANITLARI VERMEZ, ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

Anket, veri toplama ve analiz hizmetlerimiz hahkında bilgi almak için bizi arayın veya formu doldurun biz sizi arayalım.

Online anket
Anket Çözüm Danışmanı
Bizimle iletişime geçin
0 216 308 4443
Mesajın için teşekkürler. Sizi geri arayacağız. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bana özel kampanya ve tekliflerden haberdar olmak için telefon araması ve elektronik ileti (Sms, WhatsApp Mesajı, E-posta) almak istiyorum.

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum