Kurumsal Anket Yazılımları ve Raporlama Çözümleri

Anket, veri toplama ve Raporlama konusunda bir çözüme ihtiyacınız mı var, bulut tabanlı çözümler bizim için uygun değil, verilerimiz kendi kurumsal sunucularımızda tutmak istiyoruz diyorsanız, aşağıda detaylarını göreceğiniz ürünlerimiz tam sizin için. Anket, veri toplama ve raporlama yazılımları.

Bizi Arayın
ngsurvey online anket yazılımı

NGSurvey Online Anket ve Veri Toplama Yazılımı

Veri toplamak ve müşterilerinizin, çalışanların ve diğer insanların gerçekten ne düşündüğünü öğrenmek için esnek formlar oluşturun, anında raporlayın. Online anket hazırlama, dağıtım ve raporlama yazılımı. Kendi anket serverınızı bu yazılımla kurabilirsiniz. Online anket yazılımları

Daha Fazla Bilgi
remark office omr tarayıcı ile optik okuma yazılımı

Remark Office OMR Optik Anket Formu Okuma ve Değerlendirme Yazılımı

Kağıt Anketler, testler ve açık uçlu sınavları değerlendirmek istiyorsanız, Remark Ofis Optik Okuma ve Raporlama programı detaylarına bakabilirsiniz. Kendi optik formunu tasarla, anketi ve testi uygula, tarayıcı ile türm fromları oku ve raporla.

Daha Fazla Bilgi
remark optik anket formu okuma yazılımı

Remark Optik Form Okuma Yazılımı

Remark Test Değerlendirme yazılımı, test değerlendirme sürecini kolaylaştırmak için geliştirildi. OMR form okuma ve raporlama birlikte.

Daha Fazla Bilgi

Referanslarımızdan bazıları

Online Anket, Veri Toplama ve Raporlama

2005 yılından beri sektördeki tecrübemizle beraber gelişmiş yazılım altyapımız ile en kompleks senaryolarda hazırlanmış anketleri bile günler hatta saatler içinde hazırlayıp uygulamaya sokabiliyoruz.
DOĞRU SORULAR SADECE YANITLARI VERMEZ, ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

Anket, veri toplama ve analiz hizmetlerimiz hahkında bilgi almak için bizi arayın veya formu doldurun biz sizi arayalım.

Online anket
Anket Çözüm Danışmanı
Bizimle iletişime geçin
0 216 308 4443
Mesajın için teşekkürler. Sizi geri arayacağız. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum