Kurumsal Anket Yazılımları ve Raporlama Çözümleri

Anket yazılımı arıyorsanız, bulut tabanlı çözümler size uygun değilse ve verilerinizi kendi kurumsal sunucularınızda tutmak istiyorsanız, aşağıdaki ürünlerimiz tam size göre! Anket yazılımı sayesinde, veri toplama ve raporlama işlemlerini kolayca yapabilir, görüşleri ve düşünceleri toplayarak anında raporlama özelliğine sahip olabilirsiniz. Verilerinizi otomatik olarak değerlendirir ve grafikler oluşturarak sonuçları kolayca yorumlayabilirsiniz.

Bizi Arayın
ngsurvey online anket yazılımı

NGSurvey Online Anket ve Raporlama Yazılımı.

Eğer müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve diğer insanların gerçekten ne düşündüğünü öğrenmek istiyorsanız, NgSurvey anket yazılımını kullanarak veri toplamak için esnek formlar oluşturun ve anında raporlayın.

Online anket hazırlama, dağıtım ve raporlama yazılımı sayesinde kendi anket serverınızı kurarak, müşteri memnuniyeti, çalışan performansı gibi konular hakkında geri bildirim toplayabilir, verileri anında analiz edebilir ve sonuçları raporlayabilirsiniz.

NgSurvey, ayrıca mobil uyumlu formlar oluşturma, web, e-posta, SMS ve WhatsApp gibi farklı kanallar aracılığıyla anket dağıtımı, WYSIWYG editörleriyle form tasarımı, çok dilli anketler oluşturma gibi özelliklere de sahiptir.

Benzersiz filtreleme yetenekleriyle sonuçları özelleştirin ve Duygu Analizi özelliğiyle katılımcıların verdikleri yanıtların duygusal tonunu analiz edin. Güvenliği artırmak için verilen cevapları ve yüklenen dosyaları da şifreleyin. Online anket yazılımı, veri toplama ve raporlama işlemlerinizi hızlandırmak için idealdir. Online anket yazılımları

Daha Fazla Bilgi
remark office omr tarayıcı ile optik okuma yazılımı

Remark Office OMR Optik Okuma Yazılımı (Anketler, Testler ve Raporlama)

Eğer kağıt anketler, testler ve açık uçlu sınavları değerlendirmek istiyorsanız, Remark Ofis Optik Okuma ve Raporlama programı tam size göre!

Bu program ile kendi optik formunuzu tasarlamak, anketi ve testi uygulamak, tarayıcı ile tüm fromları okumak ve raporlamak mümkün.

Pahalı optik okuma cihazlarına bağlı kalmadan sıradan bir tarayıcı ile optik okuma yapabilirsiniz.

Özellikle, optik okuma işlemlerinde hızlı ve doğru sonuçlar elde etmek isteyenler için idealdir. Daha fazla bilgi için, Remark Ofis Optik Okuma ve Raporlama programının detaylarına bakabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
remark optik anket formu okuma yazılımı

Remark Optik Form Okuma Yazılımı

Remark Test Değerlendirme yazılımı, test değerlendirme sürecini kolaylaştırmak için geliştirildi. OMR form okuma ve raporlama birlikte.

Daha Fazla Bilgi

Referanslarımızdan bazıları

Online Anket, Veri Toplama ve Raporlama

2005 yılından beri sektördeki tecrübemizle beraber gelişmiş yazılım altyapımız ile en kompleks senaryolarda hazırlanmış anketleri bile günler hatta saatler içinde hazırlayıp uygulamaya sokabiliyoruz.
DOĞRU SORULAR SADECE YANITLARI VERMEZ, ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

Anket, veri toplama ve analiz hizmetlerimiz hahkında bilgi almak için bizi arayın veya formu doldurun biz sizi arayalım.

Online anket
Anket Çözüm Danışmanı
Bizimle iletişime geçin
0 216 308 4443
Mesajın için teşekkürler. Sizi geri arayacağız. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum