Meb Öğretmen Öğrenci ve Veli Memnuniyet Anketleri

Çalışan Memnuniyet Anketi, çalışanların kuruma bağlılık düzeyini ve kurum uygulamalarından ne ölçüde memnun olduklarını ölçümleyen önemli bir araçtır. Bir kurumda memnuniyeti ve bağlılığı yüksek çalışanlar ne kadar fazla ise buna bağlı olarak verimli iş sonuçları, yüksek performans ve düşük turnover oranları elde etmek mümkündür.
Düzenli olarak uygulanan Çalışan Memnuniyet Anketi uygulaması ve elde edilen verilerden çıkan sonuçlar doğrultusunda şirket aktivasyon planlarının, gerekli ise iyileştirme planlarının oluşturulup hayata geçirilmesi şirketin gelecek yol haritalarını belirlemede önemli bir unsur oluşturur.

Bilgi Al
Anket Optik Okuma yazılımı
Andrew Karter Client

Online anket yapmak istiyorsunuz ve yardıma ihtiyacınız var?

Anket çözüm danışmanlarımız ile görüşmek için hemen bizi arayın.

İletişim
(216) 308 44 43

Dünyanın en popüler OMR Optik Okuma yazılımı

Anketler, testlerden, değerlendirmelerden, veya diğer formlardan hızlı ve doğru bir şekilde veri toplamanız gerekiyorsa, Remark Office OMR sizin için bir çözümdür! Remark Office OMR, optik formları işlemek için dünyanın en popüler yazılımıdır. Kendi formlarınızı oluşturun ve düz (yazıcı / fotokopi makinesi) kağıda yazdırın ve formlar doldurulduktan sonra formları herhangi bir görüntü tarayıcı ile tarayın. Daha sonra yazılımdaki verileri analiz edebilir veya verileri seçtiğiniz uygulamaya aktarabilirsiniz! Optik Okuma Yazılımı Bu kadar kolay!

Dünyanın en popüler OMR yazılımı
  • 130’dan fazla ülkede 100.000’den fazla müşteri
  • 1991’den beri işlenen milyonlarca form
  • Sektör lideri müşteri destek ekibi
  • remark office omr optik okuma yazılımı
  • remark office omr optik okuma yazılımı
  • remark office omr optik okuma yazılımı
  • remark office omr optik okuma yazılımı

Online Anket, Veri Toplama ve Raporlama

2005 yılından beri sektördeki tecrübemizle beraber gelişmiş yazılım altyapımız ile en kompleks senaryolarda hazırlanmış anketleri bile günler hatta saatler içinde hazırlayıp uygulamaya sokabiliyoruz.
DOĞRU SORULAR SADECE YANITLARI VERMEZ, ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

Anket, veri toplama ve analiz hizmetlerimiz hahkında bilgi almak için bizi arayın veya formu doldurun biz sizi arayalım.

Online anket
Anket Çözüm Danışmanı
Bizimle iletişime geçin
0 216 308 4443
Mesajın için teşekkürler. Sizi geri arayacağız. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bana özel kampanya ve tekliflerden haberdar olmak için telefon araması ve elektronik ileti (Sms, WhatsApp Mesajı, E-posta) almak istiyorum.

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum