Anket Oluşturma Hizmetlerimiz

Kurumsal Veri Toplama Anketleri, Çalışan Memnuniyeti, Müşteri Memnuniyeti, Öğrenci, Veli Memnuniyeti, Hasta Memnuniyeti, Turizm Sektörü Memnuniyet Anketleri ve Her türden Anket oluşturma Soru Formları, Online Testler ve Anket yazılımları

Kurumsal Veri Toplama ve Anket

Kurumunuz için bir Anket yazılımına ihtiyacınız var ve bunu kendi sunucularınızda barındırmak ve kendi anketlerinizi oluşturmak istiyorsunuz. Kendi veri toplama ve raporlama altyapısına çok uygun koşullarda sahip olabilirsiniz. Online veya kağıt ortamdaki tüm veri toplama, anket ve test gibi ihtiyaçlarınız için en güncel ve güçlü yazılımları kullanımınıza sunuyoruz. Detaylar için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Online anket oluşturma, yayınlama veri toplaam, ve raporlama

Hemen Teklif Alın

Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Müşterinin Memnuniyet Araştırmaları, müşteri algılarını değerlendirmek ve ürün, hizmetleri iyileştirmek için müşterilerden marka ile olan deneyimleri boyunca (bilgi araştırma, satın alma, sözleşme yönetimi vb.) geri bildirimlerin toplama, organize etmeyi ve analiz etme ve aksiyon geliştirmeyi içeren bir yaklaşım ile geliştirilir. Elde edilen veriler ile müşteri kazanmak, elde tutmak ve katma değerli farklı hizmetlerimizi de müşterilere sunabilmeyi hedefler. Online Memnuniyet anketi oluşturma.

Hemen Teklif Alın

Çalışan Memuniyeti Anketleri

Çalışanlarınızı dinlemeli ve onların fikirlerini ve taleplerini dikkate almalı. Yönetim ve diğer çalışanlar arasındaki diyaloğun kalitesi, olumlu ve motive edici bir iş ortamının temelini oluşturyor.
Dinlendiğini bilen çalışanlar, işlerinde değer gördüklerini hissederler. Aynı zamanda onların fikirlerinin önemli olduğunu ve şirkette bir paydaş olarak söz sahibi olduklarını göstermiş oluyorsunuz. Dinlemek, çalışanlarınızın motivasyonunu artırır çünkü alınan kararlara dahil olduklarını hissederler.
Çalışanlarınızı dinlemek, şirket içinde veya yönetim düzeyinde olası sorunları tespit edebilmek anlamına gelir. Her alanda olamadığınız için görülemeyen sorunları çözebilmenin de en gerçekçi ve pratik yoludur. Çalışan Memnuniyeti Anketi Oluşturma

Hemen Teklif Alın

Hastane Memnuniyet Anketleri

Sağlık Bakanlığımızın önerdiği Hasta Memnuniyeti Anketleri Ayakta Hasta, Yatan Hasta, Hastane Çalışanı Memnuniyeti hazır anketlerimizi hızlıca uygulayabilirsiniz. İster Mail ile anket linki atarak, ister SMS ile link atarak veya Kiosk cihazlar ile anketleri uygulayabilirsiniz. Kendi özel soru setleriniz veya hastane içinde tablet cihazlarla Anketör personelinizle anket yapmak için tüm alternatif çözümleri çok kısa sürede hayata geçirebiliriz.
Hastalardan, veya yakınlarından ziyaretlerinde ve doktorlarınızla, destek personelinizle ve tesisinizle yaşadıklarıyla ilgili hastane kalitesinden bahsetmelerini isteyin. Ayrıca ziyaretlerinden sonra ihtiyaçlarını değerlendirmek amacıyla kısa anketler göndererek hasta taleplerini öğrenebilirsiniz. Kurumunuzdaki herkesle kaliteli hizmet sunmak için. Doktorların, hemşirelerin ve personelin işlerini yapmaları motivasyonlarını ve gereken eğitime ve araçlara sahip olduklarından haberdar olun. Ayrıca hastane kuralları hakkında geri bildirim alabilirsiniz. Hatatne memnuniyet anketleri oluşturun.

Hemen Teklif Alın

Meb Öğretmen, Öğrenci ve Veli Memnuniyet Anketleri

Öğrencileriniz, Öğretmenleriniz ve Velileriniz ne düşünüyor. M.E.B ‘in önerdiği öğrenci, veli, ve öğretmen memnuniyet anketlerini hızlıca uygulayabilir ve raporlayabilirsiniz.
Okulunuzdaki yeni bir etkinlikle ilgili geri bildirim almak istediğiniz de veya genel başarıyı etkileyen faktörleri tespit etmek istediğinizde özel anketlerimizi kullanıp tüm öğrencilere ve velilere anket uygulayabilirsiniz. Kişilik testleri, Yetenek ve yetkinlik testleri için online altyapımızla dilediğiniz çalışmayı yapabiliriz.
Aile/okul ilişkilerini ölçebilirsiniz öğrencilerin başarılarını etkileyen faktörleri öğrenmek için anketleri kullanabilir. Öğretmenlerinizin çalışma koşulları denetlemenizi ve fikirlerini almanızı sağlayabilir, aynı zamanda performanslarını öğrenci ilişkileriniz görmenizi sağlayabilir. Geziler okul etkinlikleri planlamanızı ve etkinliklerin memnuniyetini ölçebilirsiniz

Hemen Teklif Alın

Turizm Sektörü Otel Memnuniyet Anketleri

Misafir memnuniyeti anketleri, otel misafirlerinizle aranızda düzenli bir iletişim sürdürmek için harika bir araçtır.
Turizm sektöründe hizmet veren işletmeler tüm hizmetleriniz için size misafir olmuş veya müşteri olmuş kişilere, deneyimleriyle ilgili ve sunduğunuz hizmetlerle ilgili anket yapabilirsiniz bunu hazır paketlerimizle hızlıca uygulayacağınız gibi hizmetlerinize ve işletmenize özel formlarla da yapabilirsiniz. Örneğin otelinizden checkout alan misafirlerinize online anket formlarını anında gönderebilirsiniz, memnuniyet durumunuzu puanlayıp yayınlayabilirsiniz. Anketinizi bir çok dilde düzenleyebilir tüm misafirlerinizin aynı formu ve soruları kendi dilinde yanıtlamasını sağlayabilirsiniz. Tavsiye skoru yüksek müşterilerinizi google yorum sayfanıza veya TripAdvisor daki işletmeniz ile ilgili yorum alanına yönlendirebilriz.

Hemen Teklif Alın
Online anket
Bizimle iletişime geçin

Online anket yapmak istiyorsunuz ve yardıma ihtiyacınız var?

Anket çözüm danışmanlarımız ile görüşmek için hemen bizi arayın.

(0216) 308 44 43

Online Anket Özellikleri

 • Soru tipleri – 26 farklı soru tipi

 • Mobil cihazlar – Bilgisayar, mobil cihazlar ve tabletlerle tam uyumlu

 • Giriş güvenliği – Şifre ve jeton gibi onlarca güvenlik özelliği

 • Kiosk desteği – Tablet veya windows kiosklarda kullanabilirsiniz.

 • Çoklu dil desteği – Aynı anda, pek çok dilde anket yapabilirsiniz.

 • Müşteri Paneli – Müşteri paneli ile kolay anket gönderimi ve raporlama

 • Anket Kuralları – Yanıt, soru ve sayfa bazında dinamik kural altyapısı

 • NPS – (Net Promoter Score) Net tavsiye skoru soru ve raporlama.

 • CES ve CSAT – Memnuniyet anketlerinde hazır soru ve hızlı raporlama

 • Dosya ve Resim – Dosya ve resim toplama özelliği

 • Offline Anketler – İnternet bağlantısı yokken de anket yapabilme.

 • Test ve Sınav – Zaman kısıtlı, havuz sorular ve yanıt bazında puanlama imkanı.

Online Anket, Veri Toplama ve Raporlama

2005 yılından beri sektördeki tecrübemizle beraber gelişmiş yazılım altyapımız ile en kompleks senaryolarda hazırlanmış anketleri bile günler hatta saatler içinde hazırlayıp uygulamaya sokabiliyoruz. Kağıt optik form anketler için optik okuma çözümlerimiz için bizi arayın
DOĞRU SORULAR SADECE YANITLARI VERMEZ, ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

Anket, veri toplama ve analiz hizmetlerimiz hahkında bilgi almak için bizi arayın veya formu doldurun biz sizi arayalım.

Online anket
Anket Çözüm Danışmanı
Bizimle iletişime geçin
0 216 308 4443
Mesajın için teşekkürler. Sizi geri arayacağız. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum