Müşteri Memnuniyeti Anketi

Kitlelerin düşündükleri, stratejinizi belirler. Müşteri memnuniyeti anketi ile müşteri sadakatini artırmada hızlı yol alın. Profesyonel analiz araçlarımızla verilerinizi ölçülebilir sonuçlara dönüştürün.

Kısaca özetlemek gerekirse Müşteri Memnuniyeti Anketleri ; ürün ve hizmetlere ilişkin müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini, söz konusu ürün ve hizmetler ile hangi noktalarda ve ne ölçüde müşteri gereksinimlerinin ve beklentilerinin karşılandığını, söz konusu ürün ve hizmetlerin müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini karşılama yönünden rakiplerin pazara sunduğu ürün ve hizmetler karşısındaki konumunu belirleyerek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve geliştirmeye yönelik iş stratejilerinin şekillendirilmesine katkıda bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Anketleri ile müşterilerinizden sağlayacağınız veriler, yeni stratejiler oluşturmanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Kolay, kullanışlı ve hızlı sonuç sağlayan anket uygulamaları için bizimle iletişime geçin.

Müşteri Memnuniyeti Neden Ölçülür?

Müşteri memnuniyeti anketleriyle daha doğru kararlar alırsınız. Müşteri memnuniyeti anketi müşterilerinizin beğendiklerini, beğenmediklerini ve var olan geliştirme alanlarını tespit etmenize yardımcı olur. Örneğin, ortalama bir müşteri hizmetleriniz hakkında ne düşünüyor? Personeliniz müşteri hizmetlerinde ne kadar iyi veya müşterilerinizin artan ihtiyaçlarını ne kadar iyi anlıyor? Müşterilerinizi rahatsız eden durumlar neler? Hatta sizinle çalışmayı ve alışveriş yapmayı neden bıraktıklarını, onları nasıl geri kazanacağınızı ve ileride müşteri kayıplarını nasıl engelleyeceğinizi öğrenmek için de müşterilerinize anket yapabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşteri memnuniyet anketleri firmamıza ne kazandırır?

Ürün/hizmet performansı, Yeni ürün geliştirme, Müşteri sadakati, Müşteri deneyimlerini iyileştirir, Pazar araştırması, Müşteri ilişkileri ekibinizin performansını takip edebilirsiniz.

Nasıl başarılı müşteri memnuniyet anketi yapılır?

Net, Açık ifadelerle sorular sorun. Hizmet ve ürünleriniz için genel kapsamlı sorular yerine spesifik sorular sorun. uzun çok anket soruları yerine az sayıda hedefe odaklanmış sorularla sık anket düzenleyin.

Katılımcı gizliği nasıl sağlanır?

Anket katılımcı gizliliği için birkaç yöntem mevcut.
Her katılımcı için bir anket giriş jetonu oluşturup katılımcıların rastgele bir giriş jetonu seçmesini ayarlayabiliriz.
Kişiye özel linkler içeren ve tek kullanımlık özel giriş linkleri mailing yapılabilir.
Anket gönderim ve uygulama tümüyle başka bir firma tarafından yürütüldüğünde katılımcılar daha özgür cevaplar verebilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Rapor Örnekleri

  • Açık Uçlu Soru Raporu
  • Çapraz Tablo Raporu
  • Grafik Raporu
  • Oran Raporu
  • Genel Raporu
  • Radar Rating Chart Raporu
  • Zaman Serisi Raporu