Çalışan Memnuniyeti Anketi

Ölçmeden bilemezsiniz, Bilmeden yönetemezsiniz. Çalışanlarınızın memnuniyetini ölçmek daha mutlu bir işyerine sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Çalışanlarınızın işlerinden memnun olup olmadıklarını sorun. Çalışan memnuniyeti anketi kullanarak, çalışanlarınızın yaptığı işinden sorumluluklarından, çalışma ortamından ve yöneticilerinden memnun olup olmadıklarını ölçün. Önemli sosyal ve yan hakların ne olduğunu ve kariyerlerini geliştirirken hangi becerileri edinmek istediklerini öğrenin.

Çalışanlarınızın Memnuniyeti Neden Ölçülür?

İyi, eğtimli bir yönetici kadrosu kurabilirsiniz. Uyumlu çalışan ekipler oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınıza uygun eğitim ve kariyer gelişimini tespit edebilirsiniz. Çalışanlarınızın gerçekten istediği sosyal imkanlar konusunda doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çalışan bağlılığını artırabilirsiniz. İşten ayrılan çalışanlarınız için doğru tespitler yapabilirsiniz.

Anket örneğimizi görmek için tıklayınız...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Anketlere katılım oranını nasıl artırabiliriz?

Çalışanlarınıza yanıtlarının gizli tutulacağından emin olmalarını sağlayın.
Yanıtları isimsiz alınması önemli bir etken olacaktır ve Dürüst geri bildirim almanızı sağlar. Uygun uslup ve ifadelerle cana yakın bir dil kullanan anketler oluşturun.

Online ortama erişemeyen çalışanlarımız ne olacak?

Online ortama ulaşamayan çalışanlarınız için sistemimize entegre edilebilir kağıt formlarla anket yapıp tüm çalışanlarınızın anket sonuçlarını rapor alabilirsiniz.

Katılımcı gizliği nasıl sağlanır?

Anket katılımcı gizliliği için birkaç yöntem mevcut.
Her katılımcı için bir anket giriş jetonu oluşturup katılımcıların rastgele bir giriş jetonu seçmesini ayarlayabiliriz.
Kişiye özel linkler içeren ve tek kullanımlık özel giriş linkleri mailing yapılabilir.
Anket gönderim ve uygulama tümüyle başka bir firma tarafından yürütüldüğünde katılımcılar daha özgür cevaplar verebilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Rapor Örnekleri

  • Açık Uçlu Soru Raporu
  • Çapraz Tablo Raporu
  • Grafik Raporu
  • Oran Raporu
  • Genel Raporu
  • Radar Rating Chart Raporu
  • Zaman Serisi Raporu