Anket Örnekleri

Anket Örnekleri

Memnuniyet Anketleri, Araştırma Anketleri ve Çok Çeşitli Anket Şablonları

Anket örnekleri ve anket şablonlarına göz atabilir, ihtiyacınız olan anket örneklerini ve anket şablonlarını inceleyebilirsiniz.

çalışan memnuniyeti anketi

Çalışan Memnuniyeti Anketi

Gerçekleştirdiğimiz çalışan memnuniyeti araştırmaları ile; Çalışanlarınızın gereksinimlerini ve beklentilerini, Çalışanlarınızın yönetime ve çalışma arkadaşlarına olan bakış açılarını, Çalışanlarınız verimliliğini ve mutluluğunu etkileyen faktörleri öğrenebilir. Bu araştırma ile çalışan memnuniyetinizi arttırarak, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Gerçekleştirdiği müşteri memnuniyeti araştırmaları ile; Ürün ve hizmetlere ilişkin müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini, Söz konusu ürün ve hizmetler ile hangi noktalarda ve ne ölçüde müşteri gereksinimlerinin ve beklentilerinin karşılandığını, Söz konusu ürün ve hizmetlerin müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini karşılama yönünden rakiplerin pazara sunduğu ürün ve hizmetler karşısındaki konumunu belirleyerek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve geliştirmeye yönelik iş stratejilerinin şekillendirilmesine katkıda bulunmaktadır.

M.E.B Öğretmen, Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Anketi

Anket örnekleri sayfamızdaki Eğitimciler ve Okul yöneticileri M.E.B ‘nın Öğretmen, Öğrenci ve Veli memnuniyeti ölçümünde standart hazır anket şablonlarımızla hızlıca araştırmanızı yapıp raporları alabilirsiniz. Ayrıca proje araştırmaları, müfredat planı oluşturma, eğitim değerlendirme, sosyal aktivite memnuniyet değerlendirme anketleri ve daha fazlası için örneklerimize bakabilirsiniz.

Hastane ve Hasta Memnuniyeti Anketi

Sağlık Bakanlığı’nın yapılmasını öngördüğü Ayaktan Hasta Memnuniyet Anketi, Yatan Hasta Memnuniyet Anketi, Çalışan Memnuniyet Anketi hazır anket şablonlarımızla anketlerinizi hızlıca uygulayıp rapor alabilirsiniz. Ayrıca kendi özel hizmet memnuniyeti anketlerinizi kullanarak bir adım öne geçebilirsiniz

Turizim Sektörü Otel Misafir Memnuniyeti Anketi

Otel, Motel turizm sektöründeki tüm işletmeler misafirlerinizin memnuniyetini kolayca ölçebilirsiniz. Misairlerinize verdiğiniz hizmetlerin değerlendirilmesini ve memnuniyet düzeyinizin en yüksek durumda olmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Çok dilli anket yapılarımızla tüm misafirlerinize anket yollayabilirsiniz. Checkout yapan müşterilerinize online memnuniyet anketi mail olarak gönderebilirsiniz. Misafirlerinizin memnuniyetini sürekli ölçümleyebilirsiniz

Pazarlama Anketleri

Pazarlama anketiyle ürün veya hizmetleriniz hakkında daha iyi kararlar verin. Müşteri sadakatini değerlendirin. Ürün veya hizmetinizin insanlar üzerindeki algısını keşfedin. Bu sayede işinizi geliştirin.

Pazar araştırma anketleri

Pazar araştırması anketleiyle, yeni ürün veya hizmetleriniz için en uygun fiyatı, öne çıkan özelliği belirleyin, bu müşterilerinizi sadık hale getirmenin en önemli unsurudur. Müşterilerinizdeki bilinci ve anlayışı ölçmenin en iyi yoludur.

Toplantı, Etkinlik planlama ve memnuniyet anketi

Organizatör firmalar; yaptığınız organizasyonların katılımcılar açısından memnuniyetini ölçebilirsiniz. organizasyon için beklentileri önceden belirleyebilirsiniz. Tüm katılımcıların, sponsorların ve tedarikçilerin memnun olması için. İster etkinlik öncesinde, ister etkinlik sonrasında, hatta etkinlik sırasında bile bir anketi oluşturabilirsiniz.

Kar amacı gütmeyen araştırma anketleri

Anket Örnekleri sayfamzıdaki Kar Amacı olmayan akademisyenler, dernekler, vakıflar üye, bağışçı, gönüllü, topluluk ve çalışan fikirlerini hızla, kolayca ve bütçe içinde ölçmeniz için anket düzenleyebilirsiniz. üye bilgisi toplama anlık hızlı değerlendirme almak sizin için paha biçilemez bir kolaylık sağlar. Akademik araştırma anketleri tüm akademisyenler için istedikleri konularda araştırma yapma ve sonuçları analiz etme fırsatı sunar.

Ürün, Hizmet memnuniyet skoru anketi

Ürün veya hizmetinizin memnuniyet algı puanınızı öğrenmeniz çok kolay, müşterilerinizin sizi önerip önermeyeceğini anlamanızı sağlar. Temeli oluşturmak için bir kere bu anketi yapın, ve ardından zaman içindeki tekrarlayarak sonuçlarınızı karşılaştırın. algı puanınızı sürekli izleyin.